‍‍
پشتیبانی09357358915

کت جین رو با چی ست کنیم؟

کت جین یکی از بهترین انتخاب‌ها برای پوشش‌های متنوع است. این لباس، بسیار کاربردی است و آن را می‌توانید برای موقعیت‌های مختلف ست کنید. برای موقعیت‌های رسمی، دوستانه، سفر، استایل خیابانی و می‌توانید کت‌ جین را با لباس‌های مختلف بپوشید و از ظاهر نهایی خود راضی باشید. به دلایل زیر، بهتر است که همیشه یکی دو مدل و رنگ کت‌ جین در کمد لباس آقایان باشد:

  • تطبیق‌پذیر بودن با سایر لباس‌ها
  • قابل ست شدن با رنگ‌های مختلف
  • متناسب برای موقعیت‌های مختلف رسمی و غیررسمی
  • مناسب برای بیشتر سنین و سلیقه‌ها
  • دوام و ماندگاری لباس‌های جین

۱۰ روش مدرن برای داشتن استایل جذاب با کت جین برای آقایان

اگر کت جین دارید و نمی‌دانید آن را با چه لباسی بپوشید و معمولا پیراهن و شلوار جین را با آن انتخاب می‌کنید، از ایده‌های زیر برای بهتر کردن استایل خود الهام بگیرید. در مجموع بهتر است که لباس جین را با جین ست نکنید اما در مجموع در انتخاب پوشش و لباسی که دوست دارید، هیچ قانونی وجود ندارد.

۱. با شلوار کتان


ست کردن کت جین

وقتی برای بالاتنه‌ی خود لباس جین انتخاب کرده‌اید بهتر است که شلوار جین نپوشید. کت جین را به‌راحتی می‌توانید با شلوارهای کتان ست کنید. شلوار کتان از آن دسته لباس‌هایی است که بیشتر افراد چند رنگ از آن را در کمد دارند. شلوارهای کتان با رنگ‌های کرم، خاکی، سبز سیج و با کت‌ جین مناسب است. این لباس می‌تواند هم برای موقعیت‌های رسمی و هم غیررسمی مناسب باشد.

معمولا رنگ خاکی و کرم، رنگ رایج برای شلوارهای کتان است. این ترکیب یعنی رنگ خاکی شلوار، آبی کت جین با یک تیشرت سفید تکمیل می‌شود. البته کت‌های جین فقط به رنگ آبی محدود نمی‌شوند. کت جین زغالی را هم می‌توانید به‌همین ترتیب با شلوار کتان ست کنید. اگر کت زغالی می‌پوشید در انتخاب رنگ تیشرت هیچ محدودیتی ندارید ولی بهتر است که رنگ‌های روشن انتخاب کنید.

۲. با تیشرت سفید


ست کردن کت جین

یکی دیگر از انتخاب‌های رایج برای پوشیدن همراه با کت جین، تیشرت سفید است. به نظر می‌رسد که تیشرت سفید و کت جین، بی‌دردسرترین انتخاب برای استایل مردانه باشد. البته باید در انتخاب نوع تیشرت دقت کنید. اگر شلوار شما ساده است و یک کت جین ساده می‌پوشید، می‌توانید از تیشرت‌هایی که کمی تنوع در طرح و مدل دارند استفاده کنید. تیشرتی که زیر کت‌ جین می‌پوشید نباید بیش‌از‌اندازه تنگ، بیش‌ازحد گشاد یا خیلی شلوغ و پرزرق و برق باشد.

برای تیشرت زیر کت‌ جین می‌توانید از تیشرت‌هایی که یقه‌ی گرد دارند استفاده کنید. بهتر است که یقه‌ی تیشرت زیر کت زیاد باز نباشد.

۳. با شلوار جاگر


ست کردن کت جین

کت جین دقیقا در دسته‌بندی لباس‌های اسپرت قرار نمی‌گیرد. در نتیجه اگر می‌خواهید آن را با شلوار جاگر بپوشید، نگران این نباشید که بیش از اندازه راحت و خودمانی به نظر برسد. درواقع پوشیدن کت جین همراه با جاگر می‌تواند کمی حالت رسمی به این تیپ بدهد. اگر نمی‌خواهید تیپ خشک و رسمی داشته باشید، ترکیب جاگر و کت می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

۴. با جین مشکی


ست کردن کت جین

بسیاری از افراد لباس‌های جین را با هم می‌پوشند. پوشیدن لباس‌های جین با هم، کار بدی نیست ولی بهتر است که از یک رنگ نباشند. یعنی برای ست کردن کت جین آبی از شلوار جین مشکی استفاده کنید.

البته این روزها لباس‌های جین رنگ‌های بسیار متنوعی دارند. رنگ طوسی و حتی سفید هم تکمیل‌کننده‌ی خوبی برای کت جین است. اما رنگ مشکی همیشه انتخاب بهتر و بدون دردسری است. رنگ مشکی را می‌توانید با کت جین از رنگ‌های مختلف ست کنید. جین زغالی، جین آبی و

۵. با جین تیره‌تر


ست کردن کت جین

اگر دوست دارید کت  شلوار شما هم‌رنگ باشد می‌توانید از رنگ‌های مشابه استفاده کنید ولی بهتر است که سعی کنید آبی کم‌رنگ‌ و پررنگ را انتخاب کنید. مثلا اگه کت شما جین آبی روشن است، آن را با شلوار جین به‌رنگ آبی تیره بپوشید.

۶. با پیراهن و کراوات


ست کردن کت جین

به‌راحتی می‌توانید تیپ رسمی محل کار را با یک کت جین، کمی خودمانی‌تر کنید. همین ترکیب یعنی کت جین‌، پیراهن و کراوات را می‌توانید با انتخاب‌های متعدد، رسمی‌تر یا خودمانی‌تر کنید. مثلا انتخاب طرح و جنس کراوات نقش مهمی در رسمی یا خودمانی کردن یک استایل دارد. به جای شلوارهای پارچه‌ای اتوخورده می‌توانید شلوار کتان بپوشید و استایل خود را به استایل روزمره نزدیک‌تر کنید.

۷. با هودی


نحوه پوشیدن کت جین آقایان به 10 روش مدرن

شاید فکر کنید این استایل فقط برای عکس مجلات مد مناسب است یا بهتر است که بلاگرهای مد مردانه از آن استفاده کنند. کافی است یک بار هودی را با کت جین امتحان کنید و از ظاهر جذاب آن لذت ببرید. مطمئنا هرگز این استایل را کنار نمی‌گذارید. البته در مورد این استایل باید چند نکته را مد نظر داشته باشید. یکی اینکه سعی کنید از رنگ‌های خنثی استفاده کنید تا استایل شما درهم و شلخته به نظر نرسد. علاوه‌بر‌این، باید به سایز هودی هم دقت کنید. هودی مناسب برای پوشیدن روی کت، زیاد گشاد و خیلی تنگ نیست.

برای لباس زیر کت و همین طور شلوار رنگ‌هایی مثل سفید و خاکستری مناسب است. رنگ این دو بخش از استایل شما نباید خیره‌کننده باشد. در واقع هودی و کت روی آن باید در اولین نگاه، توجه مخاطب را جلب کند.

۸. با شلوار راسته و پارچه‌ای


درست مثل پیراهن و کراوات، این گزینه هم یکی از انتخاب‌هایی است که می‌توانید برای غیررسمی‌تر کردن استایل خود داشته باشید. اگر دوست دارید ظاهر شما ترکیبی از استایل رسمی و غیررسمی باشد، می‌توانید از این ترکیب استفاده کنید. بهتر است برای رنگ شلوار هم از رنگ‌های خنثی یا رنگ‌های متضاد کت استفاده کنید. کت و شلوار هم‌رنگ نپوشید.

۹. با یقه اسکی


ست کردن کت جین

با هر استایلی که بتوانید پیراهن مردانه بپوشید، پیراهن را می‌توانید به‌سادگی با بلوزهای یقه اسکی جایگزین کنید. یکی از نکاتی که در مورد پوشیدن بلوز زیر کت جین باشد بدانید، توجه به ضخامت لباس‌ها است. این نکته را باید همیشه در پوشش خود در نظر داشته باشید که معمولا لباس‌هایی که نزدیک‌تر به بدن قرار می‌گیرند، نازک‌تر از لباس‌های رویی باشند. یعنی بلوزی که می‌خواهید زیر کت جین بپوشید نباید خیلی ضخیم و حجیم باشد. یقه‌ی آن باید ظریف و نازک باشد و خود لباس هم ضخامت زیادی نداشته باشد.

۱۰. با اورکت یا پالتو


ست کردن کت جین

همان نکته‌ای که بالاتر هم عنوان کردیم در مورد پوشیدن اورکت یا پالتو هم صدق می‌کند. کتی که قرار است آن را با اورکت یا پالتو بپوشید، باید نازک‌تر و ظریف‌تر باشد. ضمنا یقه‌ی آن هم باید ساده باشد تا با یقه‌ی اورکت و پالتو که معمولا بزرگ است، تداخلی در استایل شما ایجاد نکند.

برای انتخاب رنگ هم تقریبا محدودیتی ندارید. رنگ جین آبی با رنگ‌هایی مثل کرم، شتری، خاکی، رنگ‌های خنثی، مشکی و به‌خوبی ست می‌شود.

 

نظرات0

Mary Alice
نام را وارد کنید
آدرس ایمیل را وارد کنید
نظر بنویسید ...

ممکن است دوست داشته باشید

علاقه مندی منو سبد خرید
بالا