‍‍
پشتیبانی09357358915

چگونه هودی را در استایل‌های مختلف مردانه ست کنیم؟

چگونه هودی را در استایل‌های مختلف مردانه ست کنیم؟

 

هودی ساده ممکن است شیک‌ترین لباس موجود در کمد لباستان نباشد، اما یکی از راحت‌ترین و کاربردی‌ترین لباس‌ها است. لباس‌های کمی وجود دارند که مانند هودی راحت باشند. در صورتی که به دنبال روش‌های پوشیدن هودی هستید، باید بدانید که راه‌های بسیاری برای خانم‌ها و آقایان برای داشتن استایل شیک با هودی وجود دارد. پوشیدن هودی با شلوار به عنوان تیپ ورزشی یا پوشیدن آن با کت، هر دو یک استایل راحت و شیک را ایجاد می‌کنند.

 

هودی چیست؟

هودی نوعی سویشرت، پلیور یا ژاکت است که کلاه دارد. استایل هودی بیشتر غیر رسمی یا ورزشی است که اغلب آن را با شلوارهای گرمکن می‌پوشند. این لباس یک تکه‌ی محافظ از پوشش بیرونی است که راحت و گرم بوده و کمربند و آستین‌های آن گرما را نگه می‌دارند. از آنجایی که هودی‌ها گشاد بوده و از پنبه تهیه می‌شوند، راحت و بدون محدودیت هستند. علاوه بر این، کلاه آن‌ها می‌تواند برای گرم نگه داشتن سر در سرما و محافظت در زمان بارش باران استفاده شود. بسیاری از هودی‌ها همچنین یک یا چند جیب بزرگ در جلو دارند که برای نگهداری وسایل یا گذاشتن دست به کار می‌روند.

 

استایل غیر رسمی با هودی

 

 

۱. یک هودی را به عنوان قسمت میانی استایل خود انتخاب کنید و در این صورت، هودی مورد توجه‌ترین قسمت استایل و تیپ شما خواهد شد. بنابراین‌ هودی‌ای را انتخاب کنید که راحت باشد. هودی‌هایی که روی آن‌ها نوشته وجود دارد، انتخاب خوبی برای این منظور هستند و هودی‌های ساده، بیشتر حس کلاسیک بودن دارند. موقعیت‌های مناسب برای داشتن تیپ غیر رسمی شامل موارد زیر است:

 

·      لباس‌های روزمره

·      بیرون رفتن با دوستان

·      موقعیت‌های غیر رسمی مانند رویدادهای ورزشی یا خرید

 

۲. هودی خود را با لگ، شلوار گرمکن یا سایر شلوارهای ورزشی متناسب ست کنید. از پوشیدن هودی به همراه شلوار گرمکن اجتناب کنید. با وجود این که این استایل راحت است، اما به صورت کلی گشاد به نظر می‌رسد. به جای آن، شلوارهای ساده و بدون طرح با اندازه‌ی متناسب ورزشی را برای ایجاد تضاد با طرح گشاد هودی انتخاب کنید.

 

انتخاب‌های مناسب برای این سبک موارد زیر هستند:

 

·      شلوار یوگا

·      لگ

·      شلوار جاگر

·      شلوار استرچ ورزشی

۳. استایل خود را با یک جفت کفش ورزشی یا اسنیکرز چرم تکمیل کنید. از آن جایی که این تیپ غیر رسمی‌تر به نظر می‌رسد، یک جفت کفش ورزشی، انتخاب بسیار خوبی است. اگر می‌خواهید استایل کمی رسمی‌تر داشته باشید، کفش اسنیکرز چرمی بپوشید. در هر حال، رنگ‌های خنثی ایدئال هستند، اما هر مدل کفش ورزشی جلوه‌ی خوبی خواهد داشت.

 

اسنیکرز‌های ورزشی همچنین کفش‌های بسیار خوبی برای داشتن تیپ ورزشی هستند. هودی را با لگ یا شلوار ورزشی متناسب برای تکمیل استایل خود، ست کنید.

 

۴. روی هودی خود، یک کت نازک غیر رسمی بپوشید. پوشیدن یک کت غیر رسمی روی هودی، یک استایل روزمره‌ی عالی است که در عین حال بدن را هم گرم نگه می‌دارد. انتخاب‌های بسیاری برای کت‌های غیر رسمی وجود دارد، باید کتی را انتخاب کنید که خیلی حجیم نباشد. گزینه‌های مناسب برای این کار:

 

·      کت چرم یا جین

·      پی کت مناسب برای هوای بارانی

·      کت نازک مناسب هوای بهاری

·      کت یا لباس ورزشی برای داشتن استایل ورزشی

استایل شیک با هودی

 

 

 

۱. هودی‌ای با رنگ خنثی را انتخاب کنید. فرقی نمی‌کند که جلوی آن زیپ داشته باشد یا جلو بسته باشد. از آنجایی که می‌خواهید استایل رسمی‌تری داشته باشید، از انتخاب هودی‌هایی که لوگو دارند یا روی آن‌ها نوشته وجود دارد، اجتناب کنید. رنگ‌های سفید، سیاه، خاکستری و خاکی گزینه‌های مناسبی هستند.

 

همچنین به خاطر داشته باشید که هودی نازک‌تر بسیار شیک‌تر از هودی ضخیم و سنگین است. اگرچه، پوشیدن هودی جلوه‌ی کژوال و ورزشی‌ای را ایجاد می‌کند و اهمیتی ندارد که چه چیزی را با آن ست کنید.

 

۲. روی هودی یک کت خوش‌دوخت بپوشید. گزینه‌های مناسب، کت، کت و شلوار یا کت ورزشی هستند، اما در هر دو حالت مطمئن شوید که اندازه‌ی آن‌ها متناسب باشد. پوشیدن کتی که اندازه‌ی متناسب نداشته باشد می‌تواند استایل شما را حجیم یا گشاد نشان دهد.

 

در مورد کت متناسب، درز روی بالای آستین باید به صورت دقیق روی شانه قرار گرفته و دکمه‌ی بالایی روی مرکز شکم قرار بگیرد. انتهای آستین‌ها هم باید به صورت دقیق بین محل اتصال انگشت شست و مچ دست قرار بگیرد.

 

کت آستردار حجیم‌تر به نظر می‌رسد، به ویژه زمانی که زیر آن هودی پوشیده باشید. در صورت امکان کت بدون آستر بپوشید.

 

هودی‌ای انتخاب کنید که از پارچه‌ی نازک‌تری تهیه شده باشد، با این کار در صورتی که روی آن کت بپوشید، تیپ حجیمی نخواهید داشت.

 

۳. برای داشتن استایل کلاسیک، کت چرم انتخاب کنید. در صورتی که نمی‌خواهید کت رسمی بپوشید هودی خود را با یک کت چرم ست کنید. با این کار در استایل شما همچنان هودی بیشتر از کت جلوه خواهد داشت. به همین منظور کت چرمی را انتخاب کنید که هیچ‌گونه زیپ و وسیله‌ی زینتی نداشته باشد.

 

۴. هودی را با شلواری که اندازه‌ی متناسبی دارد ست کنید. با انجام این کار استایل شما غیر رسمی به نظر نخواهد رسید و به شما این امکان را می‌دهد که استایل شیکی با هودی داشته باشید. علاوه بر این، تیپ شما را آراسته‌تر می‌سازد.

 

شلوار جین‌های گشاد انتخاب بسیار خوبی برای ست کردن با هودی هستند. پایین شلوار باید بالای پا قرار بگیرد.

 

هودی را داخل شلوار قرار ندهید، این کار باعث می‌شود کمر شلوارتان حجیم به نظر برسد.

 

۵. برای تکمیل استایل خود یک کفش پاشنه بلند یا اسنیکرز ساده بپوشید. در صورتی که کفش پاشنه بلند را انتخاب می‌کنید، به خاطر داشته باشید که رنگ خنثی داشته باشد. بهترین رنگ‌های انتخابی برای کفش‌ها شامل موارد زیر هستند:

 

·      مشکی

·      قهوه‌ای

·      خاکستری

·      سرمه‌ای

 

استفاده از اکسسوری به همراه هودی

 

۱. لباس‌هایتان را با رنگ‌های مختلف ست کنید. در صورتی که هودی شما رنگ ساده‌ای دارد، افزودن کمی رنگ می‌تواند استایل را شیک‌تر نشان دهد. گزینه‌های مناسب برای افزودن رنگ:

 

·      یک شال رنگ روشن تک رنگ یا طرح‌دار

·      یک ساعت یا دستبند رنگارنگ

 

۲. کمی جواهرات یا عینک آفتابی را برای غیر رسمی‌تر کردن استایل اضافه کنید. این کار به ویژه در صورتی که هودی خود را با کت بپوشید، بسیار خوب خواهد بود. یک گردنبند ساده و بلند، گوشواره‌ی طلا یا نقره به درخشش بیشتر استایل کمک می‌کند. عینک‌ آفتابی هم اکسسوری خوبی برای افزودن کمی جلوه به استایل روزمره است.

 

۳. به جای استفاده از کلاه هودی، یک کلاه دیگر بر سر بگذارید. در حالی که کلاه هودی برای گرم نگه داشتن بسیار خوب است، اضافه کردن کلاه روش دیگری برای اضافه کردن اکسسوری و جزئیات چشمگیر به استایل است.

 

در فصل زمستان، از کلاه بافتنی رنگارنگ یا گوش‌بند استفاده کنید. در هوای گرم‌تر، کلاه حصیری انتخاب سبک وزن‌تری است.

 

۶ مدل کت که می‌توانید با هودی بپوشید

 

۱. کت بامبر

 

 

پوشیدن هودی با کت بامبر (کتی که آستین و کمر کش دارد)، یک استایل مدرن را به وجود می‌آورد. اگرچه این ترکیب به اندازه‌ی سایر کت‌ها کلاسیک نیست، اما می‌تواند استایل زیبایی را ایجاد کند. برای شیک‌تر شدن استایل، یک هودی زیپ‌دار به رنگ کلاسیک مانند خاکستری، مشکی یا سرمه‌ای انتخاب کرده و آن را با مدل دلخواه کت بامبر به جنس پلاستیک، پشم یا آستین چرم ست کنید. برای تکمیل استایل خود، یک شلوار جین مشکی یا آبی تیره و یک جفت کفش اسنیکرز را با آن ست کنید.

 

۲. کت بلند

 

 

زمانی که مساله‌ی گرم ماندن به همراه داشتن استایل شیک مطرح می‌شود، کت همیشه یک انتخاب عالی است. اغلب افراد کت را برای استایل‌های رسمی استفاده کرده و از کاربرد آن برای استایل غیر رسمی اطلاعی ندارند. سعی کنید هودی سفید را با کت مشکی یا قهوه‌ای، برای داشتن استایل غیر رسمی امتحان کنید. فقط به خاطر داشته باشید که این استایل را با شلوار گشاد و کفش اسنیکرز تکمیل کنید.

 

۳. کت پارکا