‍‍
پشتیبانی09357358915

چه تیشرتی بپوشم؟

«چه تیشرتی بپوشیم که خوشتیپ شویم؟»

 

تیشرت اسلیم فیت

تیشرت‌های اسلیم فیت (Slim)، لباس‌های چسبانی هستند که به دیده شدن عضلات شما کمک می‌کنند. این تیشرت‌ها برای آقایان ورزشکار و به‌خصوص آن‌هایی که پرورش اندام کار کرده‌اند بسیار مناسب‌اند.

بهترین ست برای تیشرت‌های اسلیم فیت، کت یا کاپشن چرم است که برای افرادی که دوست دارند ظاهر اسپرت و در عین حال شیکی را داشته باشند، انتخاب هوشمندانه‌ای است.

 

تیشرت بگی

اگر از آن دسته از افرادی هستید که به استایل گنگ علاقه دارید، تیشرت بگی (Baggy) یکی از گزینه‌های جذاب پیش‌روی شما است. تیشرت‌های بگی گشاد هستند و بدن را آزاد می‌گذارند.

افرادی که بسیار لاغر و یا بسیار چاق هستند، با پوشیدن تیشرت بگی می‌توانند خوشتیپ‌تر بنظر برسند. این تیشرت‌ها با سویشرت‌های گشاد و شلوار بگی می‌توانند استایل جذاب و چشگیری را برای شما ایجاد کنند.

 

تیشرت بدن نما

افرادی که عضلات پرحجمی دارند، با پوشیدن تیشرت بدن نما (Muscle Fit) می‌توانند عضلات خود را بیشتر به نمایش گذارند. این تیشرت‌ها غالبا جنس بسیار خوبی دارند و برای تمامی فصول سال قابل استفاده هستند. همچنین می‌توان از آن‌ها زیر کت، کاپشن، هودی و یا سویشرت استفاده کرد و با شلوار و کفش مناسب ست کرد.

 

تیشرت جیب‌دار

تیشرت‌های جیب‌دار نسبت به سایر تیشرت‌ها، رسمی‌تر هستند و معمولا در سمت چپ سینه دارای یک جیب هستند. این تیشرت‌ها معمولا تنوع بالایی دارند و یکی از پرفروش‌ترین انواع تیشرت هستند. تیشرت‌های جیب‌دار با کت و کاپشن چرم ست باکلاسی ایجاد می‌کنند؛ بنابراین استفاده از آن‌ها را به آقایان شک‌پوش پیشنهاد می‌کنیم.

 

تیشرت کلاهدار

تیشرت‌های کلاهدار برای افرادی که به داشتن استایل اسپورت علاقه دارند بسیار مناسب هستند. می‌توانید از تیشرت‌ کلاهدار زیر کاپشن چرم استفاده کنید و کلاه آن‌ را بیرون از یقه خود قرار دهید و استایل جذابی درست کنید.

 

تیشرت‌های کلاهدار برای روزهای بارانی بسیار مناسب‌ هستند و اگر در شهر بارانی زندگی می‌کنید، می‌توانند بسیار کاربردی و مشکل‌گشا باشند.

 

تیشرت گرافیکی

به تیشرت‌هایی که در قسمت جلو دارای طرح گرافیکی هستند، تیشرت گرافیکی می‌گویند. تیشرت‌های گرافیکی در بین نوجوانان و جوانان طرفداران بسیاری دارند و به شما کمک می‌کنند ظاهر تفاوت و خاصی را تجربه کنید.

 

تیشرت پرینتی

تیشرت‌ پرینتی نیز مانند تیشرت گرافیکی دارای رنگ‌ها و طرح‌های مختلف است با این تفاوت که طرح کل تیشرت را در برنمی‌گیرد و فقط در جلوی آن قرار دارد. تیشرت‌های پرینتی نیز در بین جوانان و نوجوانان بیشتر استفاده می‌شوند و معمولا قیمت مناسبی دارند.

 

تیشرت ساده

تیشرت‌های ساده بدون طرح یا شکل خاصی هستند و ظاهر بسیار شیکی دارند. تنوع رنگ تیشرت‌های ساده بسیار بالا است؛ اما پرفروش‌ترین آن‌ها، رنگ‌های مشکی، سفید، طوسی و خاکستری هستند که برای استایل روزمره بسیار استفاده می‌شوند. ست کردن تیشرت ساده نسبت به سایر انواع تیشرت، راحت‌تر است؛ به همین علت نیز بسیاری از افرادی خرید این تیشرت‌ها را ترجیح می‌دهند.

 

تیشرت یقه‌دار

تیشرت‌های یقه‌دار که به پولوشرت نیز شهرت دارند، برای مراسم‌های رسمی و نیمه رسمی گزینه بسیار خوبی هستند. یقه تیشرت‌ها تنوع بالایی دارد و می‌تواند به‌صورت یقه گرد، یقه 7، یقه هنلی (Y)، یقه اسکی (Turtle-Neck) و یقه اسکوپ باشد؛ اما رسمی‌ترین نوع تیشرت در بین آقایان، پولوشرت است.

اگر قصد خرید تیشرت دارید، به فروشگاه اینترنتی بولگاری سر بزنید؛ زیرا تنوع بسیار بالایی از انواع تیشرت‌های یقه‌دار را در این سایت مشاهده خواهید کرد.

 

نظرات0

Mary Alice
نام را وارد کنید
آدرس ایمیل را وارد کنید
نظر بنویسید ...

ممکن است دوست داشته باشید

علاقه مندی منو سبد خرید
بالا