‍‍
پشتیبانی09357358915

پیراهن های مردانه‌ای که در کمد هر مردی باید باشد

پیراهن تنها لباسی است که میتوانید آن را در اکثر مناسبت ها و مکان ها بپوشید. برای جشن ، برای مهمونی ، برای یک قرار رومانتیک و حتی برای مراسم تشییع. بی شک پیراهن با تمام مدل های مختلف ، تنها لباس همه کاره در بین لباس های آقایان میباشد.

اما کدام نوع پیراهن باید در کمد شما موجود باشد تا به شما اطمینان بدهد که تمام پایه های شیک پوشی را رعایت کرده اید؟ بنابراین شناخت انواع پیراهن مردانه ضروری است.

پیراهن آکسفورد

اسم این پیراهن از پارچه آکسفورد که از آن دوخته میشود گرفته شده، این پیراهن کلاسیک به عنوان پایه پیراهن های شیک بیش از 120 سال است که بین مردان محبوبیت دارد.
داشتن پارچه ضخیم در مقایسه با پیراهن های دیگر ، یقه با لبه های کوتاه و دکمه های روی یقه و یک حلقه برای آویزان کردن پیراهن در پشت آن ، نکته اشتراک تمام طراحان لباس درطراحی پیراهن آکسفورد است. اگر تنها یک لباس ضروری برای آقایان وجود داشته باشد ، می تواند پیراهن آکسفورد باشه. 

این نوع پیراهن بدون زمان بوده و به عنوان سنگ بنای لباس های مردانه محسوب میشود و میتواند بیشترین تنوع را در هر کمدی ایجاد کند.
ما به شما پیشنهاد میکنیم یک پیراهن آکسفورد را بیشتر با یک شلوار جین یا کتان ست کنید تا با کت و شلوار.یک پیراهن آکسفورد یقه دکمه دار آبی رنگ با سر آستین های زیبا میتواند بهترین گزینه برای شما باشد.

پیراهن رسمی

انواع پیراهن مردانه رسمی در بین مدل های پیراهن مردانه، مشهورتر است. در منابع مختلف راهنمای خرید پیراهن، پیراهن رسمی به عنوان بهترین گزینه برای ست کردن با کت و شلوار معرفی می شود و به این علت می توان آن را جزو انواع پیراهن مردانه مجلسی به حساب آورد. اگر این پیراهن ها بدون جیب باشند، در استایل ها و تیپ های رسمی جذابیت فوق العاده ای دارند. پیراهن رسمی را می توانید در محیط های اداری و رسمی و همچنین مجالس و مهمانی ها استفاده کنید.

پیراهن آستین کوتاه یقه کوبایی

این نوع پیراهن که اوایل در کوبا و بعد ها در مکزیک محبوب شد ، میتواند بهترین گزینه برای یک روز آفتابی به دور از هیاهوی زندگی شهری باشد. کلمه کوبا به یقه این نوع پیراهن اشاره داره و بیشتر پیراهن های یقه کوبایی دارای شکلی گشاد با یقه باز و دکمه دار میباشند در طرح های گل گلی و یا طرح های دیگر.
این نوع پیراهن برای اکثر آقایان مناسب است اما باید ملاحظاتی را در نظر بگیرند. این پیراهن برای مرد های با گردن کلفت زیاد مناسب نیست و روی اونا بیشتر شبیه پیژامه دیده میشه .
در انتخاب پیراهن های آستین کوتاه همیشه دقت کنید که متناسب با بازو ها و اندامتان باشد چرا که آستین گشاد باعث میشود بازوهایتان لاغرتر دیده شود و آستین لاغر باعث میشود خودتان لاغر وپوست و استخوان به نظر برسید.

پیراهن اورشرت یا بالاپوش

برای پوشیدن کت خیلی گرم است و برای پوشیدن تی شرت خیلی سرد ؟ اگر بین تغییر فصل های متزاد مثل تابستان و پاییز یا زمستان و بهار مشکل در انتخاب لباس دارید ، اورشرت بهترین گزینه برای پوشیدن از رو تیشرت و هم به عنوان یک کت بسیار سبک است. خوبی اورشرت ها این است که حتی در هواهای خیلی سرد هم می توانید یک پالتو یا لباس دیگه رو از روی اورشرت بپوشید .در واقع اورشرت چیزی بین پیراهن و کت است و برای تغییر فصل بسیار کاربرد دارد .
یک اورشرت آبی رنگ با تیشرت سفید همراه با شلوار جین و بوت مردانه یه استایل کژوال بی نظیر رو به وجود می آورد. دقت کنید از اورشرت های نخ نما یا کهنه استفاده نکنید چرا که شلخته به نظر خواهید رسید.

پیراهن پشم یا فلانل