‍‍
پشتیبانی09357358915

تاریخچه برند هوکا Hoka

امروزه شرکت‌ها و برندهای مختلفی اقدام به طراحی و تولید انواع کفش ها می‌کنند. با این وجود خیلی از کفش‌ها کیفیت پایینی داشته و مناسب استفاده برای پیاده‌روی و دویدن نیستند. از طرفی تنوع بالای این محصول نیز خیلی از افراد را دچار سردرگمی کرده است. در این میان یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که می‌توان در زمان خرید کفش در نظر گرفت، برند تولیدکننده آن است. هوکا یکی از مشهورترین کمپانی‌های تولید کفش اسپرت مردانه و زنانه بوده که با طراحی‌های منحصربه‌فرد خود توانست توجه افراد زیادی را به خود جلب نماید. کیفیت کفش‌های هوکا به اندازه‌ای است که انتخاب نخست اغلب ورزشکاران معروف نیز محسوب می‌شود. افرادی که از محصولات هوکا استفاده کرده‌اند، به راحتی متوجه تفاوت آن با سایر کفش‌های موجود در بازار می‌شوند. در این قسمت قصد داریم به سرگذشت و تاریخچه برند هوکا بپردازیم. اگر شما هم از محصولات این برند استفاده کرده‌اید و یا قصد خرید کفش هوکا را دارید، تا انتها این مطلب همراه ما باشید.

 

زمینه فعالیت هوکا

 

 

افرادی که به انجام فعالیت‌هایی مانند دویدن و پیاده‌روی مشغول هستند، از اهمیت یک کفش رانینگ اطلاع دارند. در دنیای امروز کفش‌های متعددی برای دویدن عرضه می‌شوند، اما به ندرت می‌توان کفش مناسب این نوع ورزش‌ها را پیدا کرد. هوکا وان وان از شرکت‌هایی است که تمرکز خود را در طراحی و ساخت کفش‌های ورزشی گذاشته است.

 

کفش هوکا وان وان از یک زیره بزرگ بهره برده و از بالشتک بیشتری در مقایسه با سایر کفش‌ها برخوردار است، اما نکته ویژه‌ای که در رابطه با این کفش وجود دارد، وزن سبک و مناسب آن می‌باشد که با وجود داشتن بالشتک‌‌های اضافی تغییری نکرده است.

 

تاسیس برند هوکا

 

 

شرکت هوکا در سال 2009 فعالیت خود را در کشور فرانسه آغاز کرد. این شرکت با تولید محصولات خود تحول عظیمی در بازار کفش به وجود آورد. طراحی منحصر به فرد کفش‌های هوکا توجه دوندگان را به خود جلب نمود.

 

نیکلاس مرمود و ژان لوک دیارد دو فردی بودند که می‌خواستند کفش‌هایی طراحی کنند تا امکان دویدن سریع‌تر را در موقعیت‌های مختلف به وجود آورد. به همین دلیل نیز نام برند شرکت خود را هوکا انتخاب کردند که به معنای پرواز بر فراز زمین است.

 

در ابتدا کفش‌های هوکا مورد استقبال دوندگان اولترا مارتون قرار گرفتند؛ زیرا این کفش‌ها از بالشتک بیشتر بهره‌مند بوده و موجب حفظ تعادل این ورزشکاران می‌شدند. پس از مدتی ویژگی‌های دیگر این کفش مانند وزن کم، راحتی و پشتیبانی باعث شد تا سایر دوندگان نیز از آن‌ استفاده کرده و رضایت کاملی از خود نشان دهند.

 

کمپانی هوکا اسپانسر خیلی از ورزشکاران و دوندگان معروف محسوب شده و از این طریق نیز توانسته به شهرت بیشتری دست پیدا کند. قابلیت‌های این کفش باعث شده است تا آماده رقابت با سایر برندهای ابرقدرت جهان باشد.

 

رابطه برند هوکا با شرکت سالامون